Napredak igrao prijateljsku sa Benfikom: Igrač Kruševljana hteo da izvede panjenku sa penala, to je jedan od najgorih pokušaja ikad viđenih! (VIDEO)

Moraće mnogo da vežba

Hteo je da pokaže kako se rutinski izvode penali, pa se obrukao

Fudbaleri Napretka su imali veliki i značajan test na pripremama u Portugaliji pošto su odmerili snage sa jednim od najvećih tamošnjih klubova - Benfikom.

"Orlovi" iz Lisabona su dva puta pobedili "čarapane" iz Kruševca, i nakon regularnih 90 minuta, ali i posle penala, pošto su se dva kluba dogovorila da bez obzira na ishod meča, se izvede penal serija.

U toku 90 minuta, Benfika je slavila 3:0 golovima Kastilja i Žardela (2), a za nju su nastupili na ovom meču i Mile Svilar i Ljubomir Fejsa.

Portugalski tim je slavio i na "penal ruletu" 4:3, pošto je golman Petrović odbranio jedan udarac igračima portugalske ekipe sa "bele tačke", ali su njegovi saigrači promašili dva jedanaesterca.

Posebno je upečatljiv pokušaj "panjenke" igrača kruševačkog tima kada je lopta otišla preko gola.