Kostić vodio Štutgart do pobede nad Kelnom, zaigrali Jojić i Mladenović! (FOTO) (VIDEO)

BUNDESLIGA, 18. KOLO

Srpski trio se pojavio u prvenstvu Nemačke i zabeležio pobedu, time pobegao na kratko iz zone ispadanja
Fudbaleri Štutgarta pobedili su na gostujućem terenu Keln
3:1, Bundeslige
drugu uzastopnu pobedu i pobegli iz opasne zone. Keln je poveo u 19. minutu golom Antona Modesta iz jedanaesterca. 51. minutu a kod oba gola asistent je bio srpski fudbaler Filip Kostić. 83. minutu.
Srpski fudbaleri Miloš Jojić i Filip Mladenović išli su u igru u drugom delu drugog poluvremena u ekipi Kelna.

A photo posted by Milos Jojic (@_zeka92) on

Fudbaleri Ingolštata pobedili su na svom terenu Majnc sa 1:0 bez pobede. Jedini gol na utakmici postigao je Moric Hartman u 41. minutu Ingolštat se popeo u sredinu tabele i sada zauzima 10. mesto na tabeli
poraz, osmi na tabeli sa 24 boda.
Darmštat je na gostovanju pobedio Hanover sa 2:1 i prekinuo nerešeno 1:1, a bez golova završena je
Herte Augsburga U derbiju dve Borusije, uspešniji je bio Dortmund koji je na gostovanju u Menhegladbahu pobedio sa 3:1, golovima Rojsa, Mikhtarijana i Gindogana.