Nemac odlepio posle utakmice: Ovako je Klop doživeo pobedu Liverpula nad Noričom! (VIDEO)

SREĆA, SREĆA, RADOST!

Od kada je seo na klupu "crvenih", ovo mu je sigurno omiljeni trijumf koji će pamtiti
Premijer liga je ušla u 23. kolo sa potpuno ludim duelom Liverpul
Norič sezoni Premijeršipa.
Norič i Liverpul odigrali su utakmicu kakva se dešava jednom u ko zna koliko godina! (VIDEO) "Kanarinci" su ugostili ekipu Jirgena Klopa, a u 90 minuta 9 golova vremenu
Prvo poluvreme Norič je rešio u svoju korist sa 2:1, i na isteku 10. minuta 20 minuta Henderson, Lalana i Firminjo preokrenuli. Basong je u 92. doneo veliko izjednačenje, i kada su svi mislili da će ekipe