Norič i Liverpul odigrali su utakmicu kakva se dešava jednom u ko zna koliko godina! (VIDEO)

premijer liga 23. kolo

Dovoljno je da vam kažemo da je palo devet golova i da su crveni pobedili

Da vas neko pita kakvu utakmicu između Noriča i Liverpula očekujete, sigurno ne biste rekli spektakularnu. E upravo je takva bila! Viđeno je čak devet golova i tri apsolutno nerealna, nerealna preokreta. No, krenimo redom. Od samog starta utakmica videlo se da će biti pogodaka. Liverpul je preko Firmina stigao do prednosti, već u 18. minutu, ali je na poluvreme otišao sa deficitom.

Svaka čast majstore: Mbokani dao gol Liverpulu gao na malom fudbalu! (VIDEO)
Vesli Hulahan je sa bele tačke bio bolji od Minjolea, a najstrožu kaznu je na ekstremno glup način skrivio Alberto Moreno! E onda kreće showprogram.
Nema šta, kada Jirgen Klop vodi neku ekipu, ona postane najzanimljiviji tim za gledanje na celoj planeti. Premijer liga 23. kolo: Subota:
4:5 1:3 3:0 Mančester junajted - Sautempton 0:1 Sanderlend - Burnemaut 1:1 Votford - Njukasl 2:1 VBA - Aston Vila 0:0 Vest Hem - Mančester siti 2:2 Nedelja: Everton - Svonsi 14.30 Arsenal - Čelsi 17.00