FRANCUSKA JE U POLUFINALU: Varan i Grizman doneli pobedu Galskim petlovima! (FOTO)

MUNDIJAL, 2018.

Francuzi čekaju pobednika meča između Belgije i Brazila koji se igra večeras od 20 časova

Fudbalska reprezentacija Francuske plasirala se u polufinale Mundijala pošto je savladala selekciju Urugvaja sa 2:0.

Poveli su golom Rafaela Varana u 40. minutu posle udarca glavom, i sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

Nastavak je doneo drugi gol Francuzima, poštpo je u 60. minutu Antoan Grizman povećao prednost Petlova.

To je bio i konačan rezultat prvog polufinala Mundijala, a Francuzi čekaju pobednika meča između Belgije i Brazila koji se igra večeras od 20 časova.