MILIĆ SE NAMEĆE MILOJEVIĆU: Zvezda ponovo trijumfovala, debitovao Popović! (FOTO)

POBEDA

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su treću pobedu na pripremama u Austriji.

Crveno-beli su savladali LASK rezultatom 3:1, uz dva gola Nemanje Milića, a sa ovog meča ostaće upamćen i debi novog golmana Zorana Popovića.

Trener Vladan Milojević odlučio je da utakmicu počnu Borjan, Gobeljić, Stojković, Savić, Hajdin, Krstičić, Meleg, Ben, Srnić, Milić i Stojiljković, a šansu su u nastavku dobili Popović, Jovičić, Jevtović, Pešić, Milijaš, Terzić, Joveljić, Eraković i Nikolić.

Zvezda je povela u 19. minutu posle odlično izvedenog slobodnog udarca Bena, a Milić je glavom poslao loptu u mrežu. Austrijanci su izjednačili u poslednjem minutu prvog poluvremena preko Ulmana sa “bele tačke” ali je srpski šampion sa dva gola u nastavku došao do novog trijumfa.

Ponovo je Milić savladao protivničkog golmana posle odlične asistencije Gobeljića, a tačku je stavio Jevtović golom iz penala desetak minuta pre kraja.