Crvena zvezda za 12 minuta sredila Austrijance na početku priprema! (VIDEO)

Dobar početak

Vladan Milojević je izveo skoro najjači sastav za ovaj susret

Pobedom je Crvena zvezda započela seriju pripremnih mečeva u Austriji, pošto je savladala Rid 2:0.

Ekspresno su rešili crveno-beli, koji su izašli maltene u najjačem sastavu, ovaj susret i za samo 12 minuta postigli dva gola.

El Fardu Ben je bio najzaslužniji za to pošto je najpre presekao pas defanzivaca austrijskog tima i lako postigao pogodak već u prvom minutu utakmice.

Isti igrač je iznudio jedanaesterac desetak minuta kasnije, a svoj prvenac je postigao Dejan Meleg sa "bele tačke".

Bila je bolja tokom čitavog meča Zvezda, stvarala šanse, doduše, daleko više u prvom poluvremenu, nego u drugom, kada je opao tempo meča usled velikog broja izmena.

Crvena zvezda: Borjan (od 68. Stanković), Stojković, Savić (od 84. Eraković), Babić, Hajdin (od 59. Terzić), Jovičić, Krstičić (od 75. Nikolić), Meleg (od 46. Milić), Srnić (od 75. Joveljić), Ben (od 59. Milijaš), Pešić (od 46. Stojiljković).