ŠPANCI POKVARILI PERSIJSKI TRAMVAJ! Furija nije toliko furiozna, Iranci se ispromašivali u drugom poluvremenu! (FOTO)

GRUPA B, drugo kolo

Uz to, ekipa iz Azije je skoro čitav minut

Objavljeno: 22:07h

Španija je sa 1:0, jedva, uspela da slavi nad Iranom u drugom meču drugog kola B grupe Mundijala u Rusiji.

Furija je golom Dijega Koste iz 54. minuta došla do četvrtog boda, dok je Iran ostao na tri osvojena u prvom kolu protiv Maroka.

Evo i stanja na tabeli ove grupe.

Do momenta dok nije primio pogodak, Iran je igrao klasičan bunker, ali od momenta kada je gol pao, gledali smo drugačiji meč. Španci su morali grčevito da se brane u nekim momentima, a Iranci su promašili dve stopostotne prilike, jednu glavom, jednu nogom, a i postigli su i proslavili pogodak koji je sudija poništio zbog čistog ofsajda.

Uspeli su do kraja izabranici Đulena Lopetegija (sada ih vodi Fernando Jero, ali ih je Lopetegi birao, pre nego što je dobio otkaz) da odbrane svoj gol i pokazali da ipak umeju veoma dobro i da se brane, i pored tri gola primljena od Kristijana Ronalda u prvom meču.

BONUS VIDEO ČELIČNA PRATNJA VLADIMIRA PUTINA: Ovako izgleda kolona ruskog predsednika