I ONI SE MUČE: Hrvati jedva do pobede protiv Senegala! (VIDEO)

PRIPREMNA UTAKMICA

Reprezentacija Hrvatske pobedila je Senegal posle preokreta 2:1 u generalnoj proveri pred početak Mundijala u Rusiji.

Sva tri pogotka na Gradskom vrtu u Osijeku viđena su u drugom poluvremenu. Posle ne tako zanimljivog prvog dela, u kojem su i jedan i drugi tim igrali u najjačim sastavima.

Senegal je poveo u 48. minutu golom Ismaile Sara. Brzonogo krilo je sjajno utrčalo iza zadnje linije Hrvata u prazan prostor i milimetarski tačan pas N'Diajea pretvorilo u pogodak.

Od tog trenutka, Vatreni su zaigrali znatno bolje i u narednih pola sata došli do preokreta.

U 63. minutu Perišić je izveo slobodan udarac, lopta je na putu ka golu zakačila igrača Senegala, prevarila Dijaloa i završila u mreži.

Konačan rezultat postavio je rezervista Andrej Kramarić u 78, pošto je iz drugog pokušaja sproveo loptu u mrežu.

Hrvatska će na SP igrati u grupi D sa Argentinom, Islandom i Nigerijom, sa kojom će se sastati u prvom kolu 16. juna.