PRETIO IM KLANJEM: Navijači Tunisa napali porodicu turskog fudbalera, što je u njemu izazvalo neverovatan bes! (VIDEO)

i mi bi smo tako!

Saigrači su ga jedva smirili, utakmica je bila prekinuta aTosun je na kraju dobio crveni karton

Objavljeno: 17:34h

U petak uveče je u Ženevi odigran prijateljski meč između reprezentacija Turske i Tunisa koji je završen nerešenim rezultatom 2:2, a susret je obeležio incident u kojem je učestvovao Čenk Tosun.

Turska je povela golom Tosuna iz penala u 54. minutu, a u tom trenutku je neko na delu tribina gde su bili smešteni navijači Tunisa napao njegovu porodicu.

U pravcu njegovog oca i strica je bačena i neka vrsta zapaljive naprave, što je kapitena Turske potpuno izbacilo iz takta. Dotrčao je do tog dela tribine, pretio je klanjem navijačima Tunisa, čak je i želeo da se fizički obračuna sa njima.

Saigrači su ga jedva smirili.Utakmica je bila prekinuta, Tosun je dobio crveni karton, prvi u karijeri, a nakon nekoliko minuta susret je ipak nastavljen.

Tunižani su odmah u sledećem napadu postigli gol, a zatim su i poveli, ali ipak Turci su u 90. minutu uspeli da dođu do remija.

BONUS VIDEO: Joga Bonito urednika fotografije Espresa