GORAN PANDEV UNIŠTIO DEBI MILINKOVIĆ-SAVIĆA! Torino slavio, ali srpski golman neće po dobrome pamtiti ovaj meč! (VIDEO)

38. kolo serije a

Objavljeno: 18:07h

Fudbaleri Torina pobedili su danas na gostujućem terenu Đenovu sa 2:1, u utakmici poslednjeg, 38. kola italijanskog prvenstva.

Torino je poveo u 30. minutu golom koji je postigao Jago Falke, a prednost je udvostručio Danijele Baseli u 58. minutu. Konačan rezultat postavio je Goran Pandev u 80. minutu.

Torino je sezonu završio sa 13 pobeda i 54 boda i zauzima deveto mesto. Đenova je 12. na tabeli sa 41 bodom.

Preostale utakmice poslednjeg kola igraju se od 18 časova, u njima će najinteresantnija biti borba za opstanak, i od 20.45, kada će se Lacio i Inter boriti za ulazak u Ligu šampiona, a biće odigrana i rezultatski nebitna utakmica između Sasuola i Rome.

BONUS VIDEO:Navijači Fenerbahčea daju novac devojčici koja svira violinu u Knez MIhailovoj