ĐURĐIĆ NASTAVLJA GOLGETERSKI NIZ: U pobedi Hamarbija nad Malmeom srpski napadač postigao dva gola! (VIDEO)

ne planira da stane

Đurđić je tako već stigao do svog šestog gola ove sezone na osam odigranih mečeva za svoju ekipu

Objavljeno: 23:39h

Bivši napadač Partizana Nikola Đurđić je u duelu sa svojim bivšim klubom Malmeom, nastavio golgeterski niz u veoma bitnoj pobedi svog tima rezultatom 3:2.

Srpski centarfor je ponovo bio najbolje ocenjeni igrač na meču, a pre ovog meča je već tri puta je biran u najbolji tim kola.

Đurđic je u 35. minutu posle centaršuta Tankovića, sproveo loptu u mrežu za poravnanje rezultata, a svoj drugi i u tom trenutku još jedan izjednačujući gol za svoju ekipu je postigao u 65. minutu meča.

Đurđić je tako već stigao do svog šestog gola ove sezone na osam odigranih mečeva za svoju ekipu. On je prošle nedelje bio precizan protiv Erebra. Nedelju pre toga protiv Sundsvala, dok je Hekenu dao dva gola. Hamarbi je ubedljivo najefikasnija ekipa švedskog prvenstva sa učinkom od 24 gola na devet mečeva.

Posle devet odigranih utakmica, Hamarbi je zadržao vodeću poziciju sa 25 bodova ispred AIK-a koji ima šest manje.

U narednom kolu očekuje nas i derbi, kada će Hamarbi u nedelju dočekati AIK.

BONUS VIDEO: Navijači CSKA se deru: Partizan, Partizan!