ZMAJEVI SPRŽILI PARTIZAN NA KROVU! Crno-beli prvi put poraženi na gostovanju Voždovcu! (FOTO) (VIDEO)

Superliga, 36. kolo

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...

Objavljeno: 21:01h

Prethodnih deset puta sastajali su se Voždovac i Partizan, a da su Zmajevi domaćini u Superligi, svih deset crno-beli su odnosili ceo plen, što sa stadiona Obilića na kom su se mečevi igrali, što sa "krova".

Međutim, sada je tome došao kraj, jer su Zmajevi posle preokreta sa 2:1 (0:0) u 36. kolu Superlige slavili nad crno-belima.

Voždovac - Partizan
Voždovac - Partizan foto: FK Partizan

Vođstvo Partizanu doneo je današnji kapiten Marko Jevtović sa bele tačke sredinom drugog poluvremena, ali je sa istog mesta, samo na suprotnom delu terena, na 1:1 izjednačio Andrija Luković.

Pobedu Voždovcu, da ne kažemo istorijsku, doneo je Alen Mašović, koji je u igru ušao u drugom poluvremenu.

Ovaj meč nije imao nikakav rezultatski značaj, a ni publiku, jer su tribine stadiona na "krovu" bile ispražnjene od strane FSS.

85. minut - Sada Voždovac kontroliše dešavanja na terenu! Može mirno da čeka iza lopte i na kontranapade pokušava da potvrdi pobedu.

78. minut - Neverovatno! Partizan ponovo prima dva gola u roku od dva minuta, kao protiv Napretka! Alen Mašović je strelac, čovek koji je uz Lukovića najbolji na terenu.

76. minut - Voždovac je izjednačio! Andrija Luković je siguran sa bele tačke!

52. minut - Jevtović, kapiten na ovoj utakmici, postigao je gol sa bele tačke.

51. minut - Penal za Partizan. Pao je Nebojša Kosović u kaznenom prostoru, neoprezan start.

46. minut - Meč je nastavljen.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA! Voždovac zaista ima za čim da žali, zrelije prilike imali su domaći fudbaleri. Crno-beli su imali i sreće što je rezultat ovakav.

41. minut - Andrija Luković je pogodio stativu, a samo 15-ak sekundi kasnije tik pored gola šutirao je Stuparević. Što bi rekao komentator u ovom momentu, ima Voždovac ovde za čim da žali.

31. minut - Iz slobodnog udarca pokušao je Srećković.

26. minut - Pokušao je Ognjen Ožegović, ali je zakasnio kod utrčavanja na petercu posle centaršuta sa leve strane.

24. minut - Stuparević pored gola.

16. minut - Sjajne šanse za Voždovac, posle kornera je glavom probao Borko Duronjić, ali pored gola. I Gajić je imao veliku priliku.

10. minut - Miran meč na Voždovcu.

5. minut - Ne dešava se ništa na krovu!

1. minut - Utakmica je počela.