ŠAMPION DO POBEDE POSLE PREOKRETA! Milić i Radonjić poništili Arsićevu doktorsku disertaciju! (VIDEO)

superliga srbije, 36. kolo

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...

Iako nije bilo rezultatskog značaja, utakmica 36. kola Superlige između Vojvodine i Crvene zvezde, bila je sve, samo ne nezanimljiva. Crveno-beli iz Beograda slavili su sa 2:1 (1:1) posle preokreta.

Voša, poslednjeplasirana ekipa u plej-ofu, povela je fantastičnim golom Lazara Arsića.

Nemanja Milić
Nemanja Milić foto: Dado Đilas

Na 1:1 poravnao je Nemanja Radonjić posle sjajnog poteza na "petoparcu", da bi konačnih 2:1 novom šampionu Srbije doneo Nemanja Milić posle druge asistencije Marka Gobeljića na ovom meču.

U poslednjem kolu Voša gostuje Čukaričkom, dok Crvena zvezda dočekuje Voždovac, a za tada je zakazana i zvanična proslava titule.

Bila je to treća pobeda Zvezde nad Lalama ove sezone - iz tri pokušaja!

U drugom meču odigranom u ovom terminu, Napredak je slavio sa 3:2 nad Čukaričkim i tako učinio nemogućim igračima Nenada Lalatovića da uđu u Ligu Evrope naredne sezone.

Sva dešavanja mogli ste da pratite uz naš dobro poznati "lajv-blog"

KRAJ! Zvezda je odnela i treću pobedu nad Vošom ove sezone!

74. minut - Nemanja Milić donosi preokret Zvezdi! Ofanzivni vezista bio je priseban posle nove lepe asistencije Gobeljića.

58. minut - Poluprilika za Zvezdu preko Joveljića i Luke Ilića.

55. minut - Miran meč u drugom poluvremenu, uz nekoliko poluprilika na obe strane.

46. minut - Nastavljen je meč.

POLUVREME! Sjajan prvi deo igre gledali smo na Karađorđu, i pored toga što utakmica nema apsolutno nikakav rezultatski značaj. Arsić je dao gol za 1:0, Radonjić poravnao na 1:1.

38. minut - Ben do Gobeljića, ovaj do Radonjića, koji je levom nogom matirao Emila Rockova u bliži ugao. Veoma lep potez, mora se priznati.

23. minut - Kakva golčina Lazara Arsića! Voša vodi sa 1:0 i to zasluženo.

20. minut - Izgledna situacija za Vošu, ali je udarac Arsića iz daljine lepo odbranio Borjan. Voša je za sada konkretnija u utakmici koja bi doslovno mogla i da se ne odigra, i na tabeli bi sve bilo nepromenjeno.

7. minut - Eze i Arsić pokušavaju da naprave opasnost ispred Borjanovog kaznenog prostora, ali im to ne polazi za rukom.

1. minut - Utakmica je počela.