BARSA POTOPILA ŽUTU PODMORNICU: Katalonci PETARDOM po Viljarealu! (VIDEO)

La Liga 36. kolo

Sjajno izdanje Katalonskog giganta na Kamp Nou

Barselona je u utakmici 36. kola La Lige na Nou Kampu, ubedljivo porazila ekipu Viljareala rezultatom 5:0. Katalonci su jako raspoloženo ušli u meč pa su već u 11. minutu poveli golom Koutinja. Samo pet minuta kasnije prednost na 2:0 povećava Paulinjo, na asistenciju Lukaša Dinjea. Do kraja prvog poluvremena smo videli još jedan pogodak.Strelac je Bio Mesi a asistent Andres Iniesta.

Viljareal je malo ozbiljnije ušao u drugi deo meča, pa je to rezultiralo pogodkom Sansonea u 54. minutu za 3:1.

Na samom kraju meča Barselona je prvo zaključača pobedu u 87. minutu golom Dembelea na asistenciju Rakitića, a zatim tri minuta kasnije stavila tačku na pobedu drugim golom Dembelea, ovaj put na asistenciju Mina.

BONUS VIDEO: Tejlor Ročesti zaustavio saobraćaj da bi se slikao sa fanovima