Crno-beli KAŽNJENI za promašaje u Novom Sadu: Voša bolja od Partizana! (FOTO) (VIDEO)

plej-OF superlige, 4. kolo

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča mogli ste da pratite sa nama uz dobro poznati "lajv-blog"

Objavljeno: 20:50h

Fudbaleri Partizana nisu uspeli da smanje bodovni zaostatak za Crvenom zvezdom, koji sada iznosi -12.

Crno-beli su poraženi u 34. kolu Superlige Srbije na gostovanju Vojvodini sa 2:1.

Iako je tim Miroslava Đukića tokom većeg dela meča bio konkretniji, nije uspevao da iskoristi neke krucijalne šanse, zbog kojih je i bio kažnjen.

Igrao se 11. minut kada je kompletna odbrana crno-belih "ispala", a to je iskoristio Dušan Jovančić.

Marko Janković je sredinom prvog dela igre doneo izjednačenje fenomenalnim pogotkom sa ivice šesnaesterca.

Nerešen rezultat ostao je na semaforu do kraja 45. minuta, a u drugom poluvremenu, Partizan je nastavio sa inicijativom.

Voša se pametno branila, pa u 76. minutu stigla do nove prednosti, jer je Radovanović nakon centaršuta bio najviši u skoku, te matirao Jovičića.

Crno-beli su napadali, ali do kraja nisu uspeli da izvuku makar bod na stadionu "Karađorđe".

90. minut - KRAJ MEČA, POBEDA VOJVODINE!

86. minut - IZMENA! Saša Ilić je u igri.

83. minut - CRVENI KARTON ZA ZDJELARA! Vezista Partizana je zbog nesportskog ponašanja poslat u svlačionicu.

80. minut - OŽEGOVIĆ! PROMAŠIO JE ŠANSU CENTARFOR PARTIZANA!

76. minut - GOOOOOOOOL! RADOVANOVIĆ JE KAZNIO CRNO-BELE, 2:1 ZA VOŠU!

62. minut - KAKVA ŠANSA! Tošić je bio sam ispred gola Voše, ali je promašio loptu sa pet metara. Sumu menja Ožegović.

58. minut - Partizan i dalje ima svoj ritam, glavni je na ovom susretu, ali ne dolazi do željenog rezultata.

46. minut - POČELO JE DRUGO POLUVREME!

45. minut - KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

26. minut - GOOOOOOOOOOOL! MARKO JANKOVIĆ POSTIGAO EVROGOL!

11. minut - GOOOOOOOOOL! DUŠAN JOVANČIĆ DONOSI PREDNOST VOJVODINI!

18:30 - POČELO JE!

18:00 - SASTAVI:

VOJVODINA: Rockov - Lazarević, Veselinović, Radovanović, Antić - Putinčanin, Avramovski, Jovančić, Mesarović, Arsić - Eze. Rezerve: Ilić, Saničanin, Cebara, Zličić, Subotić, Kalezić, Gajić. Trener: Aleksandar Veselinović.

PARTIZAN: Jovičić - N. R. Miletić, Marković, Jevtović, Antonov - Zdjelar, Pantić - Tošić, Suma, Janković - Ivanović. Rezerve: Popović, Mitrović, Urošević, Vakulko, Ilić, Ožegović, Jovanović. Trener: Miroslav Đukić.

BONUS VIDEO: Slavlje košarkašica Partizana sa navijačima