Augzburg pogurao Majnc ka opasnoj zoni, Keln se ne predaje iako je na ivici ambisa! (VIDEO)

BUNDESLIGA, 31. kolo

Interesantno popodne u Nemačkoj

Fudbaleri Augzburga pobedili su danas na svom terenu Majnc sa 2:0, u utakmici 31. kola Bundeslige.

Domaći tim je poveo u 29. minutu golom Mihaela Gregoriča, a konačan rezultat postavio je Alfred Finbogason u drugom minutu nadoknade vremena.

Augzburg je ostvario 10. pobedu u ligi i zauzima 11. mesto na tabeli sa 40 bodova.

Majnc je 15. na tabeli sa 30 bodova, koliko ima i Frajburg koji se nalazi na 16. mestu koje vodi u baraž za opstanak u Bundesligi.

U drugom meču dana Keln i Šalke su remizirali sa 2:2.

Bundesliga, 31. kolo:

Petak

Menhengladbah - Volfzburg 3:0 (3:0) (Štindl 8, Rafael 35, Kramer 45)

Ajntraht - Herta 0:3 (0:0) (Zelke 57. penal, Leki 78, Ešvajn 90+1)

Hamburg - Frajburg 1:0 (0:0) (Holtbi 54)

Hanover - Bajern 0:3 (0:0) (Miler 57, Levandovski 73, Rudi 89)

RB Lajpcig - Hofenhajm 2:5 (0:3) (Bauman 59. autogol, Konate 88 - Ut 14, 59, Gnabri 35, Kaderžabek 45, Rup 65)

Štutgart - Verder 2:0 (1:0) (Gentner 13, Ozčan 90+1)

Dortmund - Leverkuzen 4:0 (1:0) (Sančo 13, Rojs 55, 79, Filip 63)

Augsburg - Majnc 2:0 (1:0) (Gregorič 29, Finbogason 90+2)

Keln - Šalke 2:2 (1:2) (Bitenkur 26, Rise 83 - Embolo 5, Konopljanka 23)

BONUS VIDEO: Radnički - Zemun, borba za titulu