MILINKOVIĆ-SAVIĆ POKRENUO LAVINU: Lacio razmontirao Sampdoriju, Ljajić strelac u porazu Torina! (VIDEO)

Sve po starom u seriji A

Ubedljiva partija ekipe iz Rima i još jedan pogodak našeg reprezentativca

Objavljeno: 18:50h

U mečevima 34. kola Serije A nismo prisustvovali nijednom iznenađenju, sve je prošlo očekivano za favorite. U najzanimljivijem meču popodnevnog programa Između Lacija i Sampdorije, ekipa našeg Sergeja Milinkovića Savića je pobedila rezultatom 4:0. Srpski reprezentativac je bio strelac vodećeg gola za ekipu "neboplavih" u 32. minutu na asistenciju Stefana Radua.

U 43. minutu De Vrij je povećao prednost svoje ekipe, pa se na poluvreme otišlo rezultatom 2:0 u korist Lacijala. Do kraja meča smo imali prilike da vidimo i dva gola Imobilea u 85. i 88 minutu, koji su bili tačka na pobedu i njegovo zadržavanje na vrhu liste strelaca Serije A sa 29 postignutih golova.

Kjevo je ugostio Inter ali nije uspeo da odoli napadima bjanko-nera koji su meč rešili u svoju korist. rezultatom 1:2.

Strelci za Inter su bili Ikardi (50.) I Perišić (61.) a utešni gol za ekipu iz Verone postigao je Stepinski u 90. minutu.

U ostalim mečevima Atalanta je nastavila niz sjajnih partija i porazila ekipu Torina sa 2:1, a u tom meču je i Adem Ljajić bio strelac izjednačujućeg gola za 1:1, Udineze je nastavio užasan niz poraza pa je i u ovom kolu izubio, od Krotonea sa 1:2, dok je u najdosadnijem meču dana Kaljari odigrao nerešeno sa Bolonjom 0:0.

Večeras u 20:45 u Torinu igraju Juventus i Napoli, u meču koji može rešiti pitanje šampiona, zato nemojte biti ludi da propustite ovakav spektakli i potencijalno overavanje titule za ekipu Juventusa.