Blamaža Atletika koja je poklonila titulu Barsi, Đirona prekinula negativan niz! (VIDEO)
Duel Atletiko Madrida i Real Sosijedada, Foto: Reuters

33. kolo primere

Neverovatno šta je sebi dozvolila ekipa Dijega Simeonea

U utakmici 33. kola španske Primere ekipa Real Sosijedada je iznenadila Atletiko Madrid i rezultatom 3:0 odnela pobedu na prepunoj "Anoeti". Poveli su golom Hoze Viliama u 27. minutu na asistenciju Januzaja pa se na poluvreme otišlo sa prednošću Sosijedada. U drugom poluvremenu smo glledali tvrd fudbal, ali su igrači Sosijedada uspeli da odole te su u 80. minutu povećali vodjstvo na 2:0 golom Huanmija, što je potpuno zbunuilo igrače Atletika.

Do kraja se Huanmi još jedamput upisao u strelce i to u 92. minutu, čime je stavio tačku na sjajno izdanje real Sosijedada.

U meču koji je igran u isto vreme Alaves je poražen od ekipe Đirone rezulatom 1:2. U prvom poluvremenu nismo videli golove ali je ekipa Đirone u 59 minutu povela golom Garsije iz centaršuta koji niko nije dortakao, pa je lopta iznenadila i golmana i završila u mreži. U 85 minutu je dosuđen penal za ekipu Đirone, a već u 86 je penal je izveo Stuani i doveo svoju ekipu do prednosti od 2:0.

Pinja je u 90 minutu smanjio rezultat na 2:1, ali je to bilo sve sto je ekipa Alvesa uspela da učini do kraja meča , pa je pobedu u gostima odnela ekipa Đirone.

Utorak

La Korunja - Sevila 0:0

Selta - Barselona 2:2 (Kastro 45, Aspas 82 - Dembele 36, Alkaser 64)

Viljareal - Leganes 2:1

(Ruiz 42, Baka 55 - Brašanac 82)

Sreda

Espanjol - Eibar 0:1 (Lomban 33)

Valensija - Hetafe 1:2 (Rodrigo 69 - Remi 16, 49)

Real Madrid - Bilbao 1:1 (Ronaldo 87 - Injaki Vilijams 14) Četvrtak Alaves - Đirona 1:2 (Pina 90 - Garsija 59, Stuani 86pen)

Sosijedad - Atletiko Madrid 3:0 (Vilijan 27, Huanmi 80, 90+2)

21.30: Betis - Las Palmas

21.30: Levante - Malaga

BONUS VIDEO: Roditelji izvlače deci živu glavu u tuči na Večitom derbiju