PRIJOVIĆ PRIJA PAOKU! Tim iz Soluna pobedio uz gol srpskog reprezentativca! (VIDEO)

NOVI GOL

Domaći tim se nalazi na drugom mestu tabele sa 55 osvojenih bodova

Fudbaleri PAOK-a uspeli su da pobede Panionios sa 3:1 u 27. kolu grčkog prvenstva, a strelac trećeg gola bio je naš reprezentativac Aleksandar Prijović.

Već posle 15 minuta na semaforu je bilo 2:0, precizni su bili Skakov i El Kaduri. Do kraja prvog dela igre rezultat se nije menjao.

U nastavku susreta gol za PAOK postigao je Prijović u 66. minutu. Gosti su uspeli da ublaže poraz u 77, preko Durmišaja.

Domaći tim se nalazi na drugom mestu tabele sa 55 osvojenih bodova, pet manje od AEK-a koji je odigrao meč manje, dok je Panionios osmi sa 34.