SKANDAL U SRPSKOM FUDBALU PRED VEČITI DERBI: Igrači Čuke napravili protest nasred terena!

1. kolo plej-ofa superlige srbije

Jedan od ključnih mečeva za evropske kvalifikacije pretvorio se u noćnu moru za srpski fudbal.

Ekipe Čukaričkog i Radničkog iz Niša odigrali su duel sa pet pogodaka u kom je gost odneo sav plen sa Banovog Brda, 2:3.

Golovima Kajevića i Docića za domaćina, odnosno Babića, Subotića i Mićića u 81. koji je odučio meč, okončan je zanimljiv susret iz više razloga.

Arbitar iz Novog Sada, Ilija Brdar bio je glavni akter meča, pošto je Čuki isljučio dva igrača i svirao penal za Radnički, a Nišlije su tako krenule u veliki preokret.

Igrači domaćeg tima su rešili iz protesta protiv sudijskih odluka da sednu na teren i time izraze nezadovoljstvo arbitražnih sumnjivih odluka.

Međutim, ni sa igračem više Radnički nije mogao do preokreta, ali kada je u 73. minutu isključen i Darko Puškarić utakmica je postala neravnopravna.

Samo dva minuta kasnije Aleksandar Subić donosi Nišlijama vođstvo od 2:1, onda taj već opisan bunt domaćin koji je izazvao dvominutni prekid.

PRVO KOLO PLEJ-OFA SUPERLIGE SRBIJE:

Čukarički - Radnički Niš 2:3 (Kajević 45, Docić 85 - Babić 50, Subić 75, Mićić 81)