Ronaldo opet pokazao klasu, Grizman ga poništio! Levante u nadoknadi poslao Las Palmas u Segundu, Sosijedad se probudio, Valensija rutinski! (VIDEO)

PRIMERA, 31. KOLO

Pobedu Levanteu, tek šestu u prvenstvu, doneo je Hose Kampanja u drugom minutu nadoknade vremena

Objavljeno: 09:25h

U madridskom derbiju na Santjago Bernabeuu, stadionu na kom Kraljevski klub nije slavio protiv Atletika na poslednja četiri meča, nastavljeno je u istom maniru.

Real i Jorgandžije su podelili plen, bilo je 1:1 (0:0).

Šampion Evrope je poveo, a strelac je bio Kristijano Ronaldo. Garet Bejl je centrirao sa levog krila, a CR7 uhvatio volej i pogodio suprotan ugao gola nemoćnog Jana Oblaka.

Međutim, izjednačenje Atletiku doneo je Grizman u 57. minutu, samo četiri minuta posle vodećeg pogotka.

Fudbaleri Levantea pobedili su danas na svom terenu Las Palmas sa 2:1, u utakmici 31. kola španskog prvenstva i osvojili važne bodove za opstanak u ligi.

Levante je poveo u 35. minutu golom Kokea, a izjednačio je David Garsija u 50. minutu. Pobedu Levanteu, tek šestu u prvenstvu, doneo je Hose Kampanja u drugom minutu nadoknade vremena.

Levante zauzima 17. mesto na tabeli sa 31 bodom i ima osam bodova više od Deportiva koji se nalazi u zoni ispadanja.

Las Palmas je pretrpeo 20. poraz u prvenstvu i pretposlednji je na tabeli sa 21 bodom.

Real Sosijedad je konačno opet uspeo da pobedi, posle tri meča bez uspeha. Ekipa iz San Sebastijana slavila je nad Đironom sa 5:0 na svojoj Anoeti.

U poslednjem meču dana, Valensija je slavila nad Espanjolom sa 1:0.