Barsa rešila sve za 5 minuta, Sevilja TOTALNO PUKLA u Vigu, het-trik Aspasa! Alaves se polako primiče opstanku, Betis grabi ga Evropi! (VIDEO)
FK Barselona, Foto: Reuters

Primera, 31. kolo

Dva gola glavom za siguran san...

Objavljeno: 22:59h

Fudbaleri Alavesa pobedili su Hetafe na svom stadionu sa 2:0, u 31. kolu Primere.

Strelci su bili Viktor Lagvardija u 48. i Munir El Hadadi u 75. minutu.

Hetafe je imao priliku da smanji zaostatak pred kraj utakmice, ali je Vitorino Antuneš u 81. minutu promašio penal.

Alaves je pobedio posle četiri utakmice i sada je 15. na tabeli španskog prvenstva sa 35 bodova.

Hetafe ima četiri više i nalazi se na 11. mestu.

Fudbaleri Selte deklasirali su danas Sevilju pobedom sa 4:0 u Vigu, u 31. kolu Primere.

Selta je vodila na poluvremenu autogolom Giljermea Arane, a potom je Jago Aspas u het-trikom u drugom delu naneo debakl Sevilji.

Sevilja je već četiri utakmice bez pobede. Sada je sedma na tabeli sa 46 bodova.

Selta je pobedila posle tri utakmice i deveta je na tabeli španskog prvenstva sa 43 boda.

Fudbaleri Betisa su nastavili da oduševljavaju sve u Španiji, a i šire.

Pobedom nad Eibarom od 2:0 u 31. kolu Primere, popeli su se na peto mesto i vezali četvrti trijumf.

Serhio Leon je postigao prvi pogodak u 21. minutu, da bi u 50. Aribilja dao autogol i postavio konačan rezultat.

Ispred Betisa su samo Barsa, Atletiko, Real i Valensija.

Fudbaleri Barselone rešili su pitanje pobednika na meču sa Leganjesom za pet minuta.

Najpre je Lionel Mesi pogodio mrežu u 27. minutu, a onda i Suarez u 32.

Da budu "za svaki slučaj" situaciju, Katalonci su preko Argentinca zaključili posao - 3:0.