KAO DA SE OPET RODIO: Ninetu Australija postala mala, pa sad i po celoj Aziji vrši teror nad golmanima! (VIDEO)
Ninković je ponovo pogodio, Foto: Print Screen Youtube

baš ga hoće

Sidnej ima pet bodova na trećem mestu na tabeli, pa će šansu za prolaz u nokaut fazu tražiti u poslednjem kolu kada je domaćin Šangaj Šenhui.

Objavljeno: 17:30h

Fudbaleri Sidneja pobedili su na gostovanju Suvon sa 4:1 u petom kolu grupne faze azijske Lige šampiona.

Šampion Australije je ubedljivo slavio u Južnoj Koreji, a strelac prvog gola bio je srpski vezista Miloš Ninković u 23. minutu. Bivši kapiten Crvene zvezde postigao je veoma lep gol, kada je posle kontre lobovao golmana Suvona Šin Hvan Jonga.

Samo minut kasnije crnogorski internacionalac Dejan Damjanović je pogodio za Suvon, ali su potom za Sidnej bili strelci Aleks Broske u 31, Adrijan Miržejevski u 79. i Bobo u 90+1. minutu.