Italijani do remija u finišu na Vembliju, Žesus presudio Nemcima, dok je Kostarika u sve dubljem kanalu! (VIDEO)
Gabrijel Žesus doneo je pobedu Brazilu protiv Nemačke, Foto: Reuters

PRIJATELJSKI SUSRETI

Kazri je presudio Kostarikancima u 36. minutu kada je sjajnim lažnjakom izbacio Vaston Menlija, a potom prevario istrčalog Navasa.

Objavljeno: 10:47h

U utorak su odigrana dva fudbalska klasika, prvi između Engleske i Italije, a drugi repriza polufinala iz 2014. između Brazila i Nemačke.

Engleska je remizirala sa Italijanima koji se nisu plasirali u Rusiju. Poveo je Albion golom Vardija u 26. minutu, a izjednačio je Insinje u 87. sa bele tačke, dok je Brazil bio bolji od Nemačke i tako se donekle iskupio za debakl u domovini pre četiri godine, a gol je postigao Gabrijel Žesus u 37. minutu igre.

Protivnik Srbije u prvom kolu Mundijala u Rusiji Kostarika je večeras pokazala slabe tačke koje bi mogle da se iskoriste. Kostarika je u duelu odigranom u Nici poražena od Tunisa 0:1