OVA SRBIJA NIJE ZA MUNDIJAL! Krstajićev eksperiment bez uspeha, Orlovi poraženi u Torinu! (FOTO) (VIDEO)

PRIJATELJSKI MEČ

Sva dešavanja mogli ste da pratite uz naš "lajv-blog".

Fudbaleri Srbije izgubili su u Torinu od reprezentacije Maroka 2:1 u prvom pripremnom meču pred odlazak na Mundijal.

Počelo je loše za naše reprezentativce, Maksimović je neoprezno startovao na Amrabata u kaznenom prostoru i sudija je pokazao na belu tačku.

Zijeh je izveo kazneni udarac i doveo Maroko u vođstvo.

Reprezentacija Srbije je u 37. minutu došla do izjednačenja protiv Maroka.

Posle odlične akcije našeg tima i asistencije Ljajića, Dušan Tadić je “orlovima” doneo izjednačenje.

Nepuna tri minuta prošla su od kada je Tadić izjednačio, a Maroko je ponovo bio u vođstvu. Još jednu tragičnu reakciju srpske odbrane kaznio je Butaib, koji je ostao sam ispred Dmitrovića i glavom poslao loptu u mrežu.

Sledeći meč naša reprezentacija igraće u utorak protiv Nigerije u Londonu.

KRAJ MEČA: Srbija je poražena sa 2:1!

83' - Umesto Ljajića na terenu je Prijović

78' - Mitrović je pokušao da fintama izbaci iz igre fudbalere Maroka ali šutirao je preko gola

77' - Kostić je pokušao, ali Muhamedi brani

71' - Maroko je imao stopostotnu šansu! Maksimović pravovremeno reaguje i izbacuje loptu u korner.

56' - Nije uspeo Mitrović posle centaršuta Kolarova da ugura loptu u mrežu

46' - Umesto Živkovića na terenu je Luka Milivojević

KRAJ PRVOG POLUVREMENA: Maroko vodi posle prvog dela sa 2:1, a glavni krivac je Nikola Maksimović koji je prvo skrivio penal, a potom dozvolio Butaibu da se pokloni i postigne gol.

40' - Kakvih tri minuta u Torinu! Samo nekoliko trenutaka posle izjednačenja Maroko ponovo vodi! Strelac je Butaib!

37' - GOOOOOL! Sjajna akcija Srba, Ljajić je uposlio Tadića u stilu Rikarda Kake za 1:1!

29' - 0:1 - Zijeh je pogodio, Maroko vodi!

28' - PENAL ZA MAROKO! Maksimović je oborio protivničkog fudbalera, a sudija Gvido dosudio jedanaesterac

22' - Pokušaj Kolarova, ali siguran je golman afričke selekcije

3' - Tošić je uputio oštar centaršut, ali niko nije uspeo da se izbori za poziciju u i šutne na gol

20:30 - Meč je počeo

19:55 - Poznati su i sastavi oba tima:

Srbija: Dmitrović - Basta, Maksimović, Tošić, Kolarov - Živković, Matić, Ljajić - Tadić, Kostić, Mitrović. Maroko: Munir - Dirar, Benatija, Sais, Mendil - El Ahmadi, Busufa - Amrabat, Zijeh, Belanda - Butaib.

BONUS VIDEO: Izjava navijača Srbije koji je došao u Kovilovo