Dajte Srbe da se igramo: Moćni Brazil demonstrao silu nad Rusijom! Crno nam se piše! (FOTO) (VIDEO)

DOMINACIJA

Brazil u utorak igra veliki derbi sa Nemačkom u Berlinu

Fudbaleri Brazila ubedljivo su savladali selekciju Rusije sa 3:0 u prijateljskoj utakmici odigranoj u Moskvi.

Ekipa selektora Titea mučila se u prvom poluvremenu meča na ‘Lužnjikiju’, Gabrijel Žesus je na startu promašio veliku priliku, dok je šansu da donese prednost domaćinu propustio Aleksej Mirančuk.

Međutim, po povratku sa odmora Brazil je krenuo još ofanzivije i do prednosti stigao u 53. minutu preko Mirande. Posle ubacivanja sa desnog boka, najviši u skoku bio je Tijago Silva, njegov udarac glavom je kratko odbio golman Akinfejev, ali je drugi defanzivac bio blizu i smestio odbitak u mrežu.

Samo devet minuta kasnije na semaforu je pisalo 2:0, a strelac je sa bele tačke bio Kutinjo.

Prethodno je Vilijan odlično proigrao Paulinja, ovaj bio u gol šansi, kada ga je oborio Golovin i sudija Kulbakov je opravdano pokazao na belu tačku. U 66. minutu gosti su definitivno rešili pitanje pobednika u 66. minutu preko Paulinja, koji se na drugoj stativi poklonio na idealan centaršut Vilijana.

Brazil u utorak igra veliki derbi sa Nemačkom u Berlinu.

BONUS VIDEO: Izjava navijača Srbije koji je došao u Kovilovo