Miha poražen kod kuće od autsajdera, goleada u Veroni, Juve lako sa fenjerašem! (VIDEO)

SERIJA A, 18. KOLO

Posle 17 dana pauze nastavljeno je prvenstvo Italije u kome je Milan ponovo razčarao
Objavljeno: 19:21h
Iako se nije uplašio raznih informacija da mu se sprema otkaz u Milanu Siniša Mihajlović
"Roso-neri" su unapred protiv Bolonje bili favoriti, a uz domaću publiku ono što su doživeli
Autsajderi finišu rezultatom nevericu
tribinama Udineze je posle prvog poluvremena imao velikih dva gola prednosti, već je samo ublažila poraz.
Roma je treći put u poslednja četiri meča remizirala, a ovog puta se to desilo Rimljani prednost od 3:2 do 85. minuta kada je Simone Pepe
Fiorentina je zahvaljujući sjajno raspoloženom Josipu Iličiću savladala Palermo rutinski slavio na svom terenu protiv Verone.
Lacio je odigrao bez golova protiv Karpija i ispustio jako bitna tri boda, dok su Sasuolo i Fronzinone su takođe remizirali. Rezultati 18. kola Serije A: 2:1 0:1 3:3 0:0 1:3 2:2 18.00 20.45