Murinjo počinio samoubistvo u Mančesteru, Šahtjor nije imao snage za čudo! (VIDEO)

Objavljeno: 09:44h

Kakvo veče u Ligi šampiona je iza nas!

Posle ludnice u Rimu i Mančesteru, poznata su još dva para četvrtfinala Lige šampiona, a to su Roma i Sevilja!

Krenimo od meča španske ekipe i Đavola!

Ziheraški pristup Žozea Murinja je skupo koštao Junajted koje je poražen sa 2:1. Od prvog minuta Portugalac je parkirao autobus, iako je rezultat u prvom meču bio 0:0.

Inicijativu su preuzeli gosti i tokom celog prvog poluvremena su pretili i stvarali šanse. Da je malo više sreće bilo, meč bi već tada ekipa Vinćenca Montele prelomila u svoju korist.

U drugom poluvremenu Đavoli su konačno zaigrali malo hrabrije i iz toga se izrodila i najbolja prilika za njih na meču - Maruen Felaini je izleteo u situaciju jedan na jedan sa Serhiom Rikom, ali je čuvar mreže bio uspešniji.

Delovalo je da meč ide u produžetke, sve dok na teren nije kročio Ben Jeder! Francuz je za samo pet minuta postigao dva gola i odveo svoj tim dalje!

Počasni gol pred sam kraj postigao je Lukaku, posle sjajnog poteza Nemanje Matića.

Mnogo paljbe će zbog defanzivnog pristupa biti osuto po Murinju.

Što se tiče drugog meča, tu nije bilo previše šokova. Vučica je slavila sa 1:0 i tako nadoknadila 2:1 za ukrajince iz prvog meča.

Roma je od samog starta krenula jako i bilo je pitanje vremena kada će postići pogodak.

Na startu drugog poluvremena, zatresla se mreža Andrija Pjatova.

Kolarov je uposlio Kevina Strotmana, koji je loptom u stilu Rikarda Kake progirao Edina Džeka, a zna se sa kakvo lakoćom Bosanac rešava ovakve situacije.

Ispostavilo se da je to bilo dovoljno za plasman u osam najboljih.

Poslednje uzbuđenje na ovom meču bio je crveni karton Orbetsa pred sam kraj meča.

Pred sam kraj je Šahtjor pleo mrežu oko kaznenog prostora domaćih, ali sve je to bilo jalovo.

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati lajv-blog!

Bajern - Bešiktaš - 5:0 14. mart

Sva dešavanja sa današnjih mečeva možete pratiti uz "lajv-blog".

GOTOVO JEEEEEEEEE!!! ROMA I SEVILJA IDU DALJE! ZASLUŽENO!!!

84' Sada Lukaku vraća malo uzbuđenja! 2:1 za Sevilju, sjajna asistencija Nemanje Matića.

78' BEN JEEEEDEEEEEEEER!!!!!! 2:0!!!! UNIŠTEN JE JUNAJTED!!!

74' GOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Franko Vaskez, Banega, Sarabija i onda... BEN JEDEEEEEEEER!!!! 1:0 za Sevilju!!!!!!!!!!!!!!

67' Imala je Roma dobru kontru, ali je Džeku zafalilo koncentracije u završnici.

57' Prvo Langle, najbolji pojedinac meča, interveniše sjajno i blokira udarac Sančeza, a sa druge strane sjajnu priliku imao je Korea! Kakav meč!

52' Vodi Romaaaaaaaa!!!!!!! Strelac je Edin Džekooooooooo!!!!

51' Kakva prilika za Lingarda, ali brani Serhio!

48' Kakva prilika za Hoakina Koreu, ali Baji klizećim spašava gol svoje ekipe! Da li je moguće da Đavoli igraju ovako?!

46' Mečevi su nastavljeni, a međuvremenu su već počeli da se pojavljuju komentari u kojima se pljuje Murinjo jer je parkirao autobus.

GOTOVA SU POLUVREMENA! Neizvesno je, ništa nije rešeno.

46' Radža Naingolan je naivno pao u kaznenom rivala i tražio je penal, koji nije postojao.

38' Kakva prilika za Felainija! Najbolja na meču! Šutirao je sa jedno osam metara Belgijanac, ali brani Serhio Riko!

29' Rašford je uposlio Lukakua, ali Belgijanac ne stiže do lopte! Da ju je samo čačnuo, završila bi u mreži španske ekipe!

24' Ponovo period ultra-ofantivne igre Rome! Sada je Kolarov sjajno centrirao, ali Pjatov još bolje reagovao.

16' Lako dolazi Sevilja do kaznenog prostora rivala, ali svi šutevi odlaze preko gola. Sevilja želi gol, ne kalkuliše! To naravno otvara prostor Đavolima, koji za sada ne koriste.

11' Sevilja je sada prenela težište igre na polovinu Junajteda i može se reći da je bolji rival u ovim trenucima.

2' Zapretio je Junajted preko Lukakua, ali mora to ozbiljnije.

1' Krenula je Roma jako od samog početka! Edin Džeko je pokušao, brani Pjatov!

20:45 - Mečevi su počeli!

19:45 - Evo i sastava druge utakmice

Mančester Junajted: De Hea - Valensija, Baji, Smoling, Jang - Fealini, Matić - Lingard, Aleksis, Rašford - Lukaku

Sevilja: Serhio Riko - Merkado, Kjer, Lengle, Eskudero - Banega, N'Zonzi - Sarabija, Vaskez, Korea - Murijel

19:40 - Sastav iz Rima

Roma: Alison - Florenci, Manolas, Facio, Kolarov - Najngolan, De rosi, Strotman - Under, Džeko, Peroti

Šahtjor: Pjatov - Butko, Prdets, Rakitski, Ismaili - Fred, Stepanenko - Marlos, Taison, Bernard - Fereira

BONUS VIDEO: Deka poklonio cveće Ivani Španović