Na Parku prinčeva je KRALJ DOŠAO PO SVOJE, Liverpul sa nulom prošao dalje! (FOTO) (VIDEO)

1/8 finala lige šampiona

Sva dešavanja pre, za vreme i posle mečeva mogli ste da pratite sa nama uz dobro poznati lajv-blog

Imamo prve učesnike četvrtfinala Lige šampiona, a to su Liverpul i Real Madrid!

Fudbaleri Liverpula i Porta odigrali su potpuno drugačiji meč od onog u Lisabonu pre nekoliko nedelja.

Tada su "crveni" slavili sa 5:0, a ovog puta, pred svojim navijačima, mreže su ostale netaknute.

To ipak nije smetalo pristalicama na Enfildu, već je slavlje moglo da počne, Liverpul je u četvrtfinalu!

Sa druge strane, dosta ozbiljniji i zanimljiviji susret bio je na "Parku prinčeva".

Pari Sen Žermen je bez najboljeg, Nejmara, probao da anulira prednost Reala iz prvog meča (3:1), ali je poklekao.

Madriđani su, kao u prvom susretu, dozvolili inicijativu Parižanima koji ponovo nisu iz nekoliko izglednih šansi ugrozili gol Kejlora Navasa.

Zbog toga je došla kazna u vidu pogotka sa druge strane. A, ko bi drugi, nego Kristijano Ronaldo!

Portugalac je doneo prednost "kraljevskom klubu", a nešto kasnije Verati je dobio drugi žuti karton.

To nije demoralisalo tim Unaija Emerija koji je izjednačio, te su nade u 61. minutu ponovo vraćene na lica navijača.

Međutim, kada sa 11 ne možete protiv Reala, onda nećete ni sa 10.

Malo je i sreća poslužila Madriđane u 80. kada je Kazemiro matirao Areolu, što je bio konačan rezultat (2:1), a ukupan 5:2 za prvaka Evrope.

90. MINUT - KRAJ UTAKMICA! REAL I LIVERPUL IDU DALJE!

83. minut - STATIVA! Vaskez umalo da postigne novi pogodak za madridski tim.

80. minut - GOOOOOOOOOOOL! KAZEMIRO I 2:1 ZA REAL, TO BI BILO TO OD PSŽ-A U EVROPI OVE SEZONE!

71. minut - GOOOOOOOOOOOOOOL! SA IGRAČEM MANJE, PSŽ DOLAZI DO IZJEDNAČENJA, KAVANI JE STRELAC!

66. minut - Marko Verati je dobio crveni karton, to jest, drugi žuti! PSŽ sa igračem manje i rezultatom 1:4. Izgleda da je sve gotovo za "Svece".

51. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOL! RONALDO DONOSI PREDNOST REALU!

48. minut - Opaka bakljada na stadionu u Parizu!

46. minut - Nastavljaju se mečevi!

45. MINUT - POLUVREME!

U Parizu izuzetno nadmetanje, u Engleskoj slobodno možemo da kažemo - DOSADA ŽIVA!

38. minut - Real se bazira na kontranapadu, pa je tako jedan prošao, pa je Benzema promašio stopostotnu šansu. Sjajni Areola je dobio "1 na 1" sa golgeterom iz Madrida.

32. minut - Parižani pritiskaju Real, ali bez konkretne šanse, na Enfildu se ama baš ništa zanimljivo ne dešava.

18. minut - Nema promena rezultata, napeto je u Parizu, Liverpul igra sa pola gasa.

5. minut - Na "Parku prinčeva" grmi stadion od samog početka, i ne spušta se ton uopšte! Ovo je zaista nesvakidašnje u Parizu.

20:45 - Mečevi su počeli!!!! Minut ćutanja za Davidea Astorija u Parizu i Liverpulu!

20:25 - Benzema je tek 34. igrač koji će nastupiti po 100. put u Ligi šampiona.

20:05 - SASTAVI SU IZAŠLI!