NEMANJA MATIĆ JE HEROJ JUNAJTEDA! Srbin u 91. minutu srušio Palas BOMBOM SA 25 METARA! (VIDEO)

29. kolo premijer lige

Srbin je doneo pobedu "Crvenim đavolima" na gostovanju Kristal Palasu

Objavljeno: 10:21h

Ovo 29. kolo Premijer lige nije moglo bolje da se završi za srpsku fudbalsku javnost.

Nemanja Matić je novi heroj Junajteda, jer je Žozeu Murinju i crvenom delu Mančestera doneo važna tri boda na gostovanju Kristal Palasu.

Ta ekipa i dalje ostaje druga na tabeli, najbliža vodećem Sitiju sa 16 bodova minusa.

Luka Milivojević protiv Nemanje Matića, i na kraju...

Andros Taunsend je doneo prednost londonskom timu u 11. minutu, a duplirao je istu Patrik van Anholt na startu drugog poluvremena.

Ipak, Smoling nije dozvolio saigračima da tako lako odustanu, pa je smanjio rezultat u 55. minutu.

Romelu Lukaku je u 76. minutu doneo izjednačenje, a naš Nemanja Matić i preokret u 91. minutu.

Premijer liga, 29. kolo

Subota: Barnli - Everton 2:1 (0:1) (Barns 56, Vud 80 - Tosun 20) Lester - Bornmut 1:1 (0:1) (Mahrez 90+7 - King pen 35) Sautempton - Stouk 0:0 Svonsi - Vest Hem 4:1 (2:0) (Ki 8, Van der Horn 32, King 48, Aju pen 63 - Antonio 71) Totenhem – Hadersfild 2:0 (1:0) (Son 27, 54) Votford - Vest Bromvič Albion 1:0 (0:0) (Dini 77) Liverpul - Njukasl 2:0 (1:0) (Salah 40, Mane 55) Nedelja: Brajton - Arsenal 2:1 (2:1) (Dank 7, Marej 26 - Obamejang 43) Mančester Siti - Čelsi 1:0 (0:0)

(Silva 46) Ponedeljak: Kristal Palas - Mančester junajted 2:3

(Taunsend 11, Van Anholt 44 - Smoling 55, Lukaku 76, Matić 91)