LOŠ FUDBAL, KAŽETE?! Dve petarde na utakmicama Superlige Srbije!

Superliga, 25. kolo

Fantastične utakmice na sve strane... Posebno u Beogradu

Čukarički i Rad su na svojim stadionima petardama ispratili goste i poslali jaku poruku. Prvi u borbi za Evropu (5:0), drugi u borbi za opstanak u elitnom društvu (5:0).

Čukarički nije imao milosti prema Bačkoj, a posebno raspoložen za igru bio je Petar Bojić koji je zabeležio het - trik.

Najlepši momenat utakmice viđen je u 41. minutu. Bogosavac je fauliran na 20 metara od gola, loptu je namestio kapiten Drinčić i poslao je direktno u mrežu.

Inače, domaćin je poveo u 14. minutu, Drinčić je centrirao, a Kopitović glavom zatresao mrežu. Prvi od tri gola Bojić je dao u 31. minutu posle dodavanja Ovusua. U 51. minutu je povisio ne 4:0, kada je glavom uhvatio centaršut Stevanovića.

Bojić je het-trik zaokružio u 67. minutu i to lepim volej udarcem.

Ono što je Bojić radio za Čukarički, za ekipu Rada učinio je danas Aleksandar Lutovac. U derbiju začelja je ispucao rafal protiv poslednjeplasiranog Borca i dao nadu Građevinarima.

Vezista Rada je protivničku mrežu tresao u 24, 29. i 74. minutu. Prvi gol za Građevinare dao je Brazilac Ze Markos u 17. minutu, a radi se o igraču koji je na pozajmici iz Zvezde.

A u poslednjem meču dana Mladost je sa 2:0 savladala na svom terenu Spartak.