Retko kad se viđa ovakav pogodak, a da se ne igra na martinele! Bizaran autogol Marka Dmitrovića! Real lagan!(VIDEO)
Marko Dmitrović, Foto: Reuters

Primera, 27. kolo!

Filijala Mančester Sitija ulazi u opasnu seriju!

Fudbaleri Đirone pobedili su danas Viljareal u gostima sa 2:0, u 27. kolu Primere.

Strelci su bili Kristijan Stuani u 16. i Entoni Lozano u 80. minutu.

Đirona je pobedila drugi put uzastopno i sa 40 bodova prišla samo na jedan zaostatka za šestoplasiranim Viljarealom, koji je na mestu koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evropa.

Priliku da ih ugrozi imaće Eibar, koji će svoju utakmicu 27. kola španskog prvenstva igrati danas od 18.30 protiv Deportiva u Korunji.

Fudbaleri Sevilje pobedili su u drugom meču dana na svom terenu Atletik Bilbao sa 2:0 u utakmici 27. kola španske Primere.

Luis Murijel je doveo Sevilju u vođstvo u 27. minutu, a samo pet minuta kasnije mrežu Bilbaa pogodio je i Franko Vaskez.

Sevilja je upisala 14. pobedu od početka šampionata i zauzima peto mesto sa 45 osvojenih bodova.

Na drugoj strani, Atletik Bilbao je na 12. mestu sa 32 boda. Fudbaleri Sevilje u narednom kolu dočekuju Valensiju, dok Bilbao na svom terenu igra protiv Leganesa.

A fudbaleri Deportiva i Eibara su podelili bodove rezultatom 1:1, a tragičar meča bio je Marko Dmitrović.

Nekadašnji golman Crvene zvezde je primio bizaran autogol u 33. minutu.

Strelac za Deportivo bio je Inui u 11. minutu.

Leganes je sa 2:0 rutinski savladao Malagu koja je u teškom paklu.

A fudbaleri Reala su savladali Hetafe sa 3:1.