SVE DEBLJI MINUS U HUMSKOJ: Da li je Pavkov doneo titulu Crvenoj zvezdi!? (FOTO) (VIDEO)

25. kolo superlige srbije

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

Objavljeno: 16:45h

Fudbaleri Partizana su upravo sebi napravili ogroman problem.

Crno-beli su poraženi na gostovanju Radničkom u Nišu minimalnim rezultatom, a jedini pogodak dao je Milan Pavkov, igrač Crvene zvezde na pozajmici u niškoj ekipi.

Prvo poluvreme podsetilo je na neke prethodne mečeve šampiona Srbije.

Bez previše opasnosti po gol protivnika, bez prevelikog pritiska, ali, treba se odati poštovanje Bojanu Šaranovu.

Golman Radničkog je u par navrata uspeo da "skine" veoma dobre šuteve Partizanu. Jedna takva situacija dogodila se četiri minuta pre kraja prvog poluvremena, kada je Suma probao da matira nekadašnjeg čuvara mreže crno-belih.

To je bilo ujedno i sve za prvih 45.

Drugi deo igre bio je odložen za nekoliko minuta, jer su domaći navijači, "Meraklije", gađale grudvama Vladimira Stojkovića.

Nakon što se tenzija spustila, Suma je pripretio i pokazao da je zaista napredovao od kada je došao u Humsku.

Na njegovu žalost, nije uspeo da savlada Šaranova sa sedam metara, kada je njegov udarac glavom završio u rukama golmana Nišlija.

Miletić je takođe imao, pa, možda i najbolju priliku kada je izašao "1 na 1", ali je opet čuvar mreže Radničkog izašao kao pobednik.

Sve te šanse kaznio je Milan Pavkov, koji je iz prve prave ukazane prilike uspeo da matira Stojkovića.

Igrao se 75. minut kada je Radnički poveo, a ispostaviće se i osvojio sva tri boda.

KRAJ UTAKMICE, RADNIČKI JE POBEDIO SA 1:0

90. minut - TRI MINUTA NADOKNADE NA ČAIRU!

76. minut - Saša Ilić je zamenio Sejdubu Sumu, dok je Đorđe Jovanović ušao umesto Danila Pantića.

75. minut - GOOOOOOL! RADNIČKI JE IZNENADIO PARTIZAN, PAVKOV JE STRELAC!

64. minut - Deluje da je Partizan bliži golu, ali je za sada, pored loše odbrane Radničkog, Šaranov najveći problem za ekipu Miroslava Đukića.

56. minut - ŠANSA! Nemanja Miletić je izašao "1 na 1" sa Šaranovim, ali, opet sjajna intervencija golmana domaćih!

49. minut - Beležimo pokušaj Sume koji je probao da sa sedam metara glavom savlada Šaranova, ali je lopta završila u rukama golmana Radničkog.

PREKID! Trajao je prekid nekoliko minuta, jer su "Meraklije" gađale Vladimira Stojkovića grudvama, pa je sudija odložio nastavak duela dok se ne smiri situacija.

46. minut - POČINJE DRUGO POLUVREME!

45. minut - KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

41. MINUT - ODBRANA ŠARANOVA! Strašna intervencija golmana Radničkog. Iskoristio je svoju visinu i kvalitet ovog puta. Bivši čuvar mreže crno-belih podsetio je na najbolje momente. Suma je šutirao.

38. minut - Jedan od konkretnijih napada Partizana, Suma je uposlio Tavambu, ali je lopta pobegla tamnoputom napadaču.

29. minut - I dalje gledamo posed lopte, bez izglednih prilika....

22. minut - Za sada bez pravih prilika na obe strane, deluje kao da se ne muče mnogo zbog stanja terena, već su se zagrejali, pa se očekuje možda još žustrija borba.

13. minut - Crno-beli pokušavaju sa dubinskim loptama da proigraju ofanzivne igrače i dopru do Šaranova, međutim, sve je to za sad i dalje jalovo.

10. minut - Radnički je malo pritisnuo šampiona, ali bez opasne situacije

7. minut - Prva ozbiljnija situacija, dobra prilika za Partizan koji je mogao da iskoristi grešku u odbrani Nišlija.

14:30 - POČELO JE!

14:25 - Evo i gostujućih navijača.

14:15 - Sve je spremno, teren je u solidnom stanju.

14:00 - Evo kako je izgledao poslednji meč dva tima.

13:50 - Ivica Tončev, predsednik Nišlija, imao je šta da kaže o slučaju "svlačionica" i stanju terena, kao i o crno-belima.

13:30 - SASTAVI SU SLEDEĆI:

Partizan: Stojković - Vulićević, Mitrović, Miletić, Miletić - Zdjelar, Pantić - Tošić, Ivanović, Suma - Ožegović

Radnički: Šaranov, Stanisavljević, Aksentijević, Petrović, Mićić, Pavkov, Simunović, Noma, Babić, Stanković, Miladinović.

BONUS VIDEO: Stanje u svlačionicama na Čairu pred meč Radničkog i Partizana