BARSA KIKSNULA, I TO NA KAKVOM MESTU! Betis i Sosijedad razočarali publiku! (VIDEO)

26. kolo primere

Betis je ostao na devetom mestu, dok je Sosijedad na 14.

Jedan od tri "zaostala" meča 26. kola Primere odigrao se između Betisa i Real Sosijedada.

Nažalost, ljubitelji fudbala nisu videli pogodak, 0:0.

Na iznenađenje domaćih navijača, više prilika imala je gostujuća ekipa, ali, na kraju se dogodio najneslavniji rezultat.

Fudbaleri Las Palmasa i Barselone remizirali su 1:1, čime je napravljeno jedno od najvećih iznenađenja ove sezone u Primeri.

Domaćin je na 18. mestu, dok je Barsa prva sa pet bodova više od Atletiko Madrida.

Lionel Mesi je doneo prednost Kataloncima u 21. minutu, a Kaleri je postavio konačan rezultat sa bele tačke u 48. minutu.