ALEKSANDAR MARADONA MITROVIĆ! Srpski as pobacao celu odbranu u maline i postigao jedan od lepših golova u karijeri! (VIDEO)

Rafa, gledaš li?!

Slaviša Jokanović mu je ukazao poverenje, on mu se odužio na najbolji mogući način - i to dva puta

Objavljeno: 20:41h

Fulam našeg Slaviše Jokanovića je na dobrom putu da obezbedi učešće u plejofu za ulazak u Premijer ligu na kraju sezone u Čempionšipu.

Posebno posle meča sa liderom druge lige Volvsima, u kom je tim iz Londona slavio sa 2:0, a jedan pogodak je postigao Aleksandar Mitrović.

Prvo je u prvom poluvremenu šutnuo u 38. minutu, posle čega je golman Vulverhemptona odbio loptu na nogu Rajana Sesenjona, koji je bio precizan ispred prazne mreže.

A, onda u 71. minutu, na asistenciju Stefana Johansona, i naš reprezentativac se upisao u strelce za 2:0. Pobacao je celu odbranu u maline... Pogledajte:

Slaviša ga je preporodio! Ovo mu je već drugi gol otkako je pojačao Fulam.