Kiks Bajerna, Jović, Gaćinović i Kostić poraženi! (VIDEO)

Bundesliga, 24. kolo

Ne preterano sadržajan subotnji program u nemačkoj ligi...

Ekipa Bajerna iz Minhena odigrala je bez golova sa Hertom u 24. kolu Bundeslige.

Frankfurt je gostovao ekipi Štutgarta, a domaćin je slavio sa 1:0 (1:0). Gol je dao Tomi u 13. minutu susreta. Mijat Gaćinović je proveo svih 90 minuta na terenu u dresu Ajntrahta, dok je Luka Jović priliku dobio od 65. minuta, kada je zamenio Halera.

U ostalim mečevima, Menhengladbah je slavio nad Hanoverom sa 1:0, dok su Hofenhajm i Frajburg remizirali sa 1:1.

U poslednjem meču dana Verder je slavio sa 1:0 nad Hamburgom našeg Filipa Kostića autogolom Van Drongelena u 86. minutu. Kostić je na terenu proveo celu utakmicu.