Šahtjor je tim za velika dela, da nema De Hee, Junajted bi odavno mahao ušatom peharu! (FOTO) (VIDEO)

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča, možete da pratite sa nama uz dobro poznati "lajv-blog"

Fudbaleri Sevilje i Mančestera uzeli su mnogo veću pažnju ljubitelja fudbala nego timovi Šahtjora i Rome.

Ipak, većina se prevarila, jer je pravi spektakl odigran u Harkovu.

Šahtjor je posle preokreta slavio nad Romom, a svaki pogodak je priča za sebe.

Čengiz Under je doneo prednost italijanskom timu četiri minuta pre odlaska na odmor.

Fakundo Fereira, najbolji pojedinac ekipe iz Donjecka je doneo prednost prelepim slalomom od 30 metara.

Šlag na tortu, bio je pogodak Freda iz slobodnog udarca, a lopta je od prečku završila iza leđa Alisona.

Što se tiče duela Sevilje i Junajteda, svega je bilo, samo ne golova.

David De Hea je još jednom maestralnim intervencijama dokazao da je trenutno najbolji golman na planeti.

Verovali ili ne, Andalužani su imali čak 24 šuta, naspram pet Junajteda!

Da nije bilo neverovatnog Španca, Žoze Murinjo i njegov tim bi se suočili sa ozbiljnim deficitom u revanšu.

Ovako, dosta sreće za "Crvene đavole", koji imaju završnu reč na "Old Trafordu".

85. minut - Još pet minuta do poslednjeg zvižduka.

71. minut - GOOOOOOOOOL! ŠAHTJOR PREOKREĆE!

69. minut - Nema promene rezultata.

52. minut - GOOOOOOOOOOL! Fakundo Fereira je postigao gol i izjednačio protiv Rome!

45. minut - KRAJ PRVOG POLUVREMENA U ANDALUZIJI I HARKOVU!

41. minut - KONAČNO GOL! Mladi Čengiz Under donosi prednost Romi u Harkovu.

35. minut - Na oba meča ima prilika, ali ne onih koje bi ugrozile neki od četiri gola.

27. minut - I dalje nema golova.

18. minut - Pogba menja Andera Ereru zbog povrede.

13. minut - Mančester i Sevilja igraju baš "udarnički" na startu, dok je u Harkovu nešto mirnija situacija.

20.45 - Mečevi su počeli!

20:40 - U Harkovu je -8 stepeni, na šta igrači Rome i nisu baš navikli.

20:30 - Evo i najboljih momenata sa jučerašnjih duela, Čelsi - Barselona i Bajern - Šahtjor.

20:20 - Za slučaj da ste propustili, evo najboljih detalja sa meča CSKA i Zvezde.

20:00 - Dobrodošli! Ovo su startne postave sva četiri tima koji večeras od 20.45 igraju svoje mečeve.