Zna se ko je gazda u Torinu! Prežaljeni Benevento dočekao Srbina i upisao pobedu, Napoli je opet prvi, Bleki pocrveneo za 2 minuta! (VIDEO)

25. kolo serije a

Tek nas očekuju interesantni dueli u današnjem programu italijanskog prvenstva

Fudbaleri Torina i Juventusa otvorili su derbijem tog grada nedeljni program 25. kola Serije A.

Crno-beli su uspeli minimalnim rezultatom da se nakratko vrate na prvo mesto, a da li će ostati na istom, saznaće se posle duela Napoli - Spal.

Jedini gol na meču dao je Aleks Sandro u 33. minutu na asistenciju Federika Bernadeskija.

Srpski internacionalci Vanja Milinković Savić i Adem Ljajić presedeli su svih 90 minuta.

Fudbaleri Napolija pobedili su danas Spal na svom terenu sa 1:0, u 25. kolu Serije A. Strelac je bio Alan u šestom minutu.

Napoli je vezao devet pobeda i vratio se na prvo mesto na tabeli italijanskog prvenstva, koju je ranije danas preuzeo Juventus.

Spal je bez pobede već osam utakmica, i dalje je u zoni ispadanja na 18. mestu sa 17 bodova.

Benevento je prekinuo niz od četiri poraza, pošto je na svom terenu sa 3:2 pobedio Krotone. Filip Đuričić je igrao celu utakmicu za domaćina.

Bolonja je sve dalje od zone ispadanja nakon pobede sa 2:1 kod kuće protiv Sausola.

Dan je nastavljan duelom Atalante u Fiorentine. Konačan rezultat bio je 1:1.

Violu je u prednost doveo Milan Badelj u 16. minutu, a Andrea Petanja je postavio konačan rezultat u 45. minutu.

Nikola Milenković je bio tragičar meča koji je dobio drugi žuti karton u 85. minutu meča zbog povlačenja. Prvi karton je dobio samo dva minuta ranije.

U poslednjem meču dana Milan je pogotkom Đakoma Bonaventure slavio sa 1:0 nad Sampdorijom.

Rosoneri se tako posle ambisa vraćaju u trku za plasman u Evropu.

Serija A, 25. kolo:

Subota:

Udineze - Roma 0:2 (0:0) (Under 70, Peroti 90)

(Aleks Sandro 33)

Benevento - Krotone 3:2 (1:1) Sandro 37, Viola 65, Dijabate 89 - Kročata 11, Benali 73

Bolonja - Sasuolo 2:1 (1:1) Poli 12, Pulgar 88 - Babakar 38

Napoli - SPAL 1:0 (1:0) Alan 6