CRNO-BELI DOBILI DRAMU U LUČANIMA: 2 crvena kartona i preokret Partizana za 3 minuta! (FOTO) (VIDEO)
Miroslav Vulićević, FK Partizan - FK Mladost Lučani, Foto: Fonet

23. kolo superlige srbije

Objavljeno: 16:35h

Fudbaleri Partizana pobedili su u prvom meču Superlige Srbije u 2018. godini na gostovanju u Lučanima Mladost sa 2:1!

Prvi pogodak pao je u 70. minutu kada je domaći tim iskoristio izletanje Vladimira Stojkovića koji je na ivici kaznenog prostora izbio loptu glavom, a onda nije stigao da se vrati u peterac, što su Lučanci iskoristili i u dva poteza rešili akciju.

Taj rezultat držao se do 86. minuta, kada je Jevtović izjednačio, a prethodno je Tumbasević dobio drugi žuti, pa je situacija za Mladost bila dosta teža.

Odmah nakon toga, zbog prigovora, Petar Jovanović je dobio dva vezana žuta kartona zbog prigovora, pa je domaćin ostao sa devet igrača.

Đorđe Jovanović je slučajno plasirao loptu u svoju mrežu u 89. minutu i doneo preokret šampionu Srbije.

Prvo poluvreme je prošlo uz dosta grešaka na obe strane, što u dodavanju, što u šutevima, bez konkretnih šansi da se ugroze oba golmana.

Sejduba Suma i Armin Đerlek su uglavnom razigravali saigrače, ali bez pravih opasnosti.

Iako je statistički Partizan bio bolji, to se nije videlo na terenu u uvodnih 45 minuta.

Isto se dešavalo sve do momenta kada je Partizan primio gol, a posle toga, drama, iz koje je Mladost izvukla deblji kraj.

Naredni duel Partizan igra protiv Viktorije iz Plzenja u okviru Lige Evrope (prvi meč 1:1).

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča mogli ste da pratite sa nama uz dobro poznati "lajv-blog".

KRAJ UTAKMICE!!!

90. minut - Igraće se tri minuta nadoknade!

89. minut - AUTOGOL! PREOKRET PARTIZANA!

87. minut - CRVENI KARTON! Petar Jovanović je zbog prigovora dobio dva vezana kartona, nije mogao da se smiri, svađao se sa glavnim arbitrom... Sinđić je zamenio Radivojevića, a Mladost je sa devet igrača na terenu.

86. minut - GOOOOOOOOOOL! JEVTOVIĆ PORAVNAVA REZULTAT POSLE GREŠKE ODBRANE MLADOSTI!

84. minut - CRVENI KARTON! Odnosno drugi žuti za Tumbasevića koji je generalno odigrao sasvim dobar meč.

70. minut - GOOOOOOOOOOOOL! Mladost vodi sa 1:0! Stojković je izleteo van svog kaznenog kako bi izbio loptu, ali se prevario jer je brzo stigla do igrača iz Lučana koji su to rešili u dva poteza.

55. minut - Mladost je počela malo da napada, ali bez konkretne prilike.

46. minut - IDEMO DALJE! Tošić je zamenio Sumu posle prvog poluvremena.

45. MINUT - KRAJ PRVOG POLUVREMENA! TVRDA, TEŠKA UTAKMICA, PO PAR ŠUTEVA NA OBE STRANE.

35. minut - Bez šansi, sa puno grešaka na obe strane, u dodavanjima, u utrčavanjima, jednostavno nesadržajno poluvreme do sad.

25. minut - Partizan dosta konkretniji, ofanzivniji, Đerlek i Suma ubacuju lopte u šesnaesterac protivnika, ali za sada bez prave prilike za gol.

13. minut - Bez mnogo "trzavica" na startu meča, i dalje se timovi "opipavaju".

14:00 - POČELO JE!

13:55 - Uskoro počinje meč!

13:40 - Dosadašnje stanje u 23. kolu Superlige izgleda ovako:

13:35 - Armin Đerlek će zaigrati prvi put u nekom ligaškom seniorskom takmičenju, ikada!

13:30 - Evo i sastava za današnji meč.

Mladost (5-4-1): Rosić - Petar Jovanović, B. Milošević, I. Milošević, Šatara, Pešić - Pavlović, Pejović, Tumbasević, Radivojević - Golubović.

Partizan (4-4-2): Stojković - Vulićević, N. R. Miletić, N. G. Miletić, Urošević - Đerlek, Jevtović, Pantić, Suma - Ivanović, Tavamba.

BONUS VIDEO: Grobari sa juga i pobunjena frakcija vređaju najvećeg rivala