LEPOTICA! Tadić je heroj Sautemptona, Englezi odlepili zbog golčine reprezentativca Srbije! (VIDEO)

FA KUP ENGLESKE

Kakav potez našeg asa, svaka čast

Objavljeno: 21:04h

Fudbaleri Sautemptona su osigurali plasman u četvrtfinale FA Kupa, najmasovnijeg klupskog takmičenja na svetu.

Za to je zaslužan srpski reprezentativac Dušan Tadić koji je prelepim golom doneo 2:1 i prolaz dalje protiv Vest Bromvič Albiona.

Igrao se 56. minut kada je Tadić povisio na 2:0, a tim sa "Hotornsa" je do kraja samo uspeo da smanji vođstvo.

Duel izmneđu Šefilda Venzdeja i Svonsija nije bila toliko interesantna, budući da se završila sa 0:0.

Brajton je pred domaćim navijačima pokazao odlučnost u igri. Strelci za pobedničku ekipu su bili Lakadija u 15. minutu, Goldson u 34. i Uljoa u 61. Počasni gol za Koventri dao je Klark-Haris u 77.

U drugom meču FA kupa u kome je učestvovao jedan srpski reprezentativac, Mančester junajted je slavio nad Hadersfildom sa 2:0, a oba pogotka postigao je Romelu Lukaku.

Jedan u 3. minutu na asistenciju Huana Mate, jedan u 55. na asistenciju Aleksisa Sančeza.

BONUS VIDEO: Kolce u Čairu na poluvremenu utakmice Zvezda - FMP