DRAMA U NEMAČKOJ! Bajern slavio nad Volfsburgom iz penala u 90. minutu! Šalke srušio Hofenhajm (VIDEO)
Levandovski, kao mnogo puta ove sezone, spasilac pravaka Nemačke, Foto: AP

Bundesliga, 23. kolo

Fudbaleri Bajern Minhena ostvarili su 19. pobedu u Bundesligi pošto su sa 2:1 savladali Volfsburg u gostima u okviru .

Pobedu timu iz Minhena doneo je Robert Levandovski iz penala u sudijskoj nadoknadi vremena.

Bajern posle 23 kola ubedljivo je prvi u nemačkom prvenstvu sa 59 bodova, 21 više od drugoplasiranog Bajer Leverkuzena, koji je sa 2:1 pobedio Hamburg u gostima.

Hamburg je pretposlednji na tabeli sa 17 bodova, tri više od Kelna koji je na svom stadionu igrao nerešeno 1:1 sa Hanoverom.

Frajburg je na svom terenu sa 1:0 pobedio Verder Bremen.

U poslednjem meču dana, Šalke je na svom stadionu savladao ekipu Hofenhajma rezultatom 2:1 (2:0).