Javor je pao - Armejci spremite se! Pešić nastavio gde je stao, a jedna povreda kvari sjajan utisak sa Marakane! (FOTO) (VIDEO)
Fudbaleri Zvezde docekuju Javor, Foto: Dado Đilas

SUPERLIGA, 23. KOLO

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš lajv-blog.

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su slavili protiv Javora na svom terenu rezultatom 3:0 u okviru prvog prolećnog kola Superlige.

Zvezdu je u vođstvo doveo Luka Adžić u petom minutu, na 2:0 povisio je Pešić sa bele tačke, a konačan rezultat postavio je ponovo Pešić posle sjajne asistencije Bena u 71. minutu igre.

Milojević je izveo kombinovan sastav bez nekoliko standardnih prvotimaca kako bi ih sačuvao za revanš 1/16 finala Lige Evrope protiv CSKA u Moskvi.

Polovinom drugog poluvremena povredio se Luka Adžić. Veliki peh za mladog fudbalera pošto je odigrao odličnu utakmicu i postigao prvi gol na meču za 1:0. Umesto njega na terenu je Nemanja Milić, a koliko je povreda mladog Adžića ozbiljna saznaćemo uskoro.

Ovo je 60 poen za Zvezdu koja u ovom trenutku ima 12 bodova više od Partizana koji u nedelju igra protiv Lučana, dok je Javor ostao na 15. mestu sa isto toliko bodova.

U sledećem kolu crveno-beli igraju protiv Spartaku u Subotici, a Javoru će na noge lučanska Mladost.

Ekipa Javora se nalazi na 15. poziciji dok su crveno-beli na prvom mestu sa devet bodova viška u odnosu na Partizan.

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš lajv-blog.

90' - Kraj meča! Nova pobeda Zvezda, ovoga puta nad Javorom! 3:0

87' - Dobra šansa za Javor ali Borjan ponovo siguran i na pravom mestu. Samo korner za goste

73' - Aleksandar Pešić ponovo pogađa! Ben je asistent, a napadač Zvezde upisuje i 19 gol u Superligi

63' - Umesto Ilića u igru će Srnić, a nekoliko minuta ranije umesto Krstičića na teren je kročio i Nenad Milijaš i preuzeo traku od današnjeg kapitena Filipa Stojkovića

55' - Ben je u dva minuta imao dve stopostotne šanse! U oba navrata je previše komplikovao i Kornelijus je bio na pravom mestu i sa uspehom izašao iz oba duela

46' - Počelo je drugo poluvreme!

45' - Završeno je prvo poluvreme! Zvezda sigurno igrom ima 2:0 posle prvih 45 minuta i vrlo verovatno je već sada upisala novu pobedu u Superligi...

29' - Pešić je strelac! Sigurno je izveo penal i Zvezda vodi sa 2:0

18' - Krstičić sjajno za Rodića, ali Đogatović izleće i sprečava novi gol za crveno-bele

13' - Odličan pokušaj fudbalera Javora iz slobodnog udarca, ali Borjan na visini zadatka

5' - Adžić je doveo Zvezdu u vođstvo!

14:30 - Meč je počeo

13:45 - Evo i sastava oba tima:

Crvena zvezda: Borjan - Stojković, Frimpong, Babić, Rodić - Račić, L. Ilić - Ben, Krstičić, Adžić - Pešić

Javor: Đogatović, Ristovski, Marčić, Đerić, Kornelijus, Crnomarković, Sević, Petković, Mrkaić, Amanović, Panić