Karamo za Interovu pobedu! Sasuolo nastavlja da tone! Bikovi odbranili Torino! Romina petarda davljenicima (VIDEO)
Sasuolo i Kaljari su odigrali mec bez golova, Foto: EPA

SERIJA A, 24. KOLO

Izabranici Đuzepea Jakinija ni na šestom meču zaredom nisu uspeli da upišu pobedu

Objavljeno: 22:46h

Fudbaleri Sasuola i Kaljarija remizirali su bez golova u matine terminu u 24. kolu Serije A.

Izabranici Đuzepea Jakinija ni na šestom meču zaredom nisu uspeli da upišu pobedu i trenutno su 15. na tabeli Serije A sa osvojena 23 boda.

Sa druge strane gosti su zabieležili tek četvrti remi u šampionatu i nalaze se na 13. poziciji sa dva boda više od Sasuola.

Sasuolo je napadao tokom većeg dela meča, imali su 15 šuteva, ali samo jedan je išao u okvir gola. Kaljari je uputio četiri šuta i bio je prilično pasivan tokom većeg dela meča.

Torino je savladao Udineze na svom terenu rezultatom 2:0. N'Kolu je doveo bikove u vođstvo u 32. minutu, da bi Beloti u 66. potvrdio trijumf Torina nad timom iz Udina.

Inter je savladao Bolonju rezultatom 2:1, a golove za Neroazure su postigli Eder u 2. minutu i Karamo u 63., dok je za Bolonju pogodio nekadašnji igrač Intera Palasio u 25. minutu.

Sampdorija je u Đenovi bila bolja od Verone, a poveli su domaći golom Bareta u 55. minutu, a Kvaljarela je potvrdio pobedu pet minuta pred kraj.

Đenova je golom u poslednjim trenucima meča savladala u gostima Kjevu.

U poslednjoj utakmici dana sastali su se Roma i Benevento. Treba naglasiti da je cela svita gostujućih navijača došla na utakmicu u Rim.

A, rezultat? Roma je slavila sa 5:2, iako se do sredine drugog poluvremena mučila, jer je do tada rezultat bio 1:1. Onda su na scenu stupili Džeko, Under i Defrel, te doneli slavlje domaćinu.

Serija A, 24. kolo: Nedelja:

Sasuolo - Kaljari 0:0

Kjevo - Đenova 0:1 (0:0) (Laksalt 90+1)

Inter - Bolonja 2:1 (1:1) (Eder 2, Karamo 63 - Palasio 25)

Sampdorija - Verona 2:0 (0:0) (Bareto 50, Kvaljarela 85 penal)

Torino - Udineze 2:0 (1:0) (Nkulu 32, Beloti 66)

Roma – Benevento 5:2 (1:1)

(Facio 26, Džeko 59, Under 62, 75, Defrel 90+2 - Giljerme 7, Brinjola 76) Subota:

Napoli – Lacio 4:1 (1:1) Kaljehon 43, Volas 54ag, Zjelinski 56, Mertens 73 – De Fraj 3

SPAL – Milan 0:4 (0:1)