KARDINALNA GREŠKA! SPAL skupo plaća zbog Evertona! Napoli uništio Lacio! (VIDEO)
Brazilac je morao da izađe kako bi se pojačao napad pri deficitu na semaforu, a onda..., Foto: Dado Đilas

24. KOLO SERIJE A

Još jedno interesantno popodne u Italiji

Fudbaleri Spala ubedljivo su poraženi u 24. kolu Serije A od Milana sa 4:0 na domaćem terenu.

Nije se očekivao tako slab otpor tima u koji je nedavno stigao i nekadašnji igrač Partizana, Everton Luiz.

Ljubimac Grobara je zaigrao za italijanski tim, ali ga je trener Vikari izveo u 54. minutu i uveo Paloskija, ali to nije pomoglo.

Bilo je 1:0 za "roso-nere" kada je Brazilac izašao, a posle toga je Spal primio još dva gola.

Kutrone je dva puta savladavao Mereta, u drugom i 65. minutu, dok je Bilja povisio rezultat u 73., a konačan postavio Fabio Borini u nadoknadi vremena.

U drugom meču dana Atalanta je u gostima Krotoneu jedva bod izvukla.

Vodio je domaćin od 80. minuta pogotkom rolanda Mandragore, a bod je spasao Hoze Palomino osam minuta kasnije.

U poslednjem meču dana Napoli je uništio Lacio sa 4:1!

Strelci su bili Hoze Kaljehon u 43. minutu, Valas u 54 (a.g) Pjort Zjelinski u 56. minutu i Dris Mertens u 73.

Lacio je poveo golom De Fraja u 3. minutu.