DA LI JE OVO NAJVEĆA NAMEŠTALJKA IKADA? Premijerligaš gubio sa 2:0 do 60. minuta, a onda... (VIDEO)

federbet javlja

Svi su bili neprijatno iznenađeni, pogotovo ljudi koji su "radili na ovom slučaju"

Objavljeno: 21:18h

Neprofitna organizacija "Federbet" koja se bavi nelegalnim radnjama u modernom fudbalu, došla je do podatka koji je na prvi pogled sumnjiv.

Reč je o prijateljskoj utakmici na kojoj je rezultat 0:2 bio aktivan do maltene 60. minuta, a onda... Ekspresni preokret na 5:2!

Duel između ruskog Urala i beloruskog Gomela uzeo je dosta pažnje.

Utakmica odigrana na Kipru je šokirala i generalnog sekretara Federbeta, Frančeska Baranku koji je izjavio sledeće.

- Ovo je jedan od najsumnjivijih mečeva koji sam ikada pogledao. Nikad u karijeri... Ma, prijateljske utakmice su vežbanje za nameštanje mečeva - rekao je Baranka.

Tip na to da će Ural pobediti sa dva gola razlike bio je najigraniji u pojedinim kladionicama, a posle 0:2... Pa, sami prosudite uostalom.

Nažalost, snimak sa tog meča i dalje nije aktuelan...

BONUS VIDEO: Grobari i Delije pevaju istu melodiju na raziličite načine