DRAMA, PREOKRETI I HET-TRIK! Dugo nismo videli luđa polufinala! (VIDEO)

polufinale ep u futsalu

Sada je sve poznato

Futsal reprezentacija Portugala je prvi finalista Evropskog prvenstva u futsalu, koje se održava u Sloveniji.

Rikardinjo i drugari su pobedili Ruse posle preokreta i 0:1 u prvom poluvremenu.

Iako legendarni futsaler nije postigao nijedan gol, ali je het-trik postigao Koeljo.

Futsal reprezentacije Kazahstana i Španije odigrale su meč za pamćenje u kom je viđena prava ludnica.

Kazahstan je poveo preko Tajana u osmom minutu, da bi u 16. Jesenamanov izjednačio autogolom.

Tolra je samo tri minuta kasnije "Furiji" doneo prvu prednost i preokret.

U petom minutu drugog dela Kazahstanci uzvraćaju sa dva gola i obrtom, pa se isto događa u 29. i 34. minutu.

Kada se mislilo da Španija ide dalje sa 4:3, Žunior donosi 4:4 u poslednjem minutu, nakon čega se ušlo u produžetke.

Tu je furija imala više sreće i pametne igre, koja joj je donela novu prednost tri minuta pre kraja prvog produžetka.

Kazahstan to uspeo da vrati u neizvesnost, te se ušlo u penal završnicu.

Migelan je postigao prvi penal, Tajnan promašio, usledila dva pogotka, sa obe strane, a glavni je dao Lan.

Slavlje je moglo da počne, Španija i Portugal su u finalu!

BONUS VIDEO: Grobari i Delije pevaju istu melodiju na raziličite načine