NAIVNO PRIMLJEN GOL REŠIO POBEDNIKA! Zvezda je parirala Zenitu, ali ovo protiv CSKA ne sme da se desi! (VIDEO)
Momenat kada je Zvezda primila gol, Foto: Printscreen/Zvezda TV

generalna proba

Vladan Milojević se odlučio za tešku artiljeriju od početka meča, ali to mu nije donelo željeni rezultat

Objavljeno: 22:02h

U generalnoj probi pred utakmicu sa CSKA iz Moskve koja je na programu za manje od nedelju dana, u utorak, na Marakani, Crvena zvezda je poražena od ruskog Zenita rezultatom 0:1.

Bio je ovo, inače, prvi poraz crveno-belih na pripremama.

Zenit je bio bolji rival u uvodnih dvadesetak minuta, a posle dobre šanse koju nije realizovao stigao je do prednosti posle kornera. Loša reakcija Zvezdine odbrane u kaznenom prostoru i umešnost Aleksandra Erokina rezultirali su golom kojim je Zenit rešio prvo poluvreme u svoju korist.

Po primljenom golu Zvezdini fudbaleri uglavnom su igrali visoki presing kada je protivnik imao loptu a takva postavka je donela dve šanse crveno-belima.

Izabranici Vladana Milojevića jesu imali još svojih šansi, posebno kada je u drugom poluvremenu na asistenciju Bena Srnić promašio stoprocentnu priliku, prilikom čega je možda bio i fauliran u kaznenom prostoru.

Moraće to bolje protiv CSKA, posebno kada je branjenje prekida u pitanju.

Evo i sastava Zvezde iz prvog poluvremena.