Rikardinjov ŠOU PROGRAM u Sloveniji, Portugal je u polufinalu, Španci izbacili Ukrajinu minimalcem! (VIDEO)
Rikardinjo je ponovo dominirao kao one godine u Beogradu, Foto: Dado Đilas

EP U FUTSALU, ČETVRTFINALE

Legenda ovog sporta ponovo je dominirala na terenu

Futsaleri Portugala pregazili su Azerbejdžan sa čak 8:1 u četvrtfinalu Evropskog prvenstva.

Predvođeni Rikardinjom, već su u prvom poluvremenu dali pet, a primili svega jedan gol.

Legendarni futsaler dao je tačno polovinu pogodaka, dok su ostali strelci bili Koeljo, Varela i Sari.

Kod Azerbejdžana jedini je zatresao mrežu Kardozo, i ti u prvom minutu.

Reprezentacija Španije je minimalcem dobila Ukrajinu, a jedini gol na meču dao je Pola u 18. minutu.

Prvi polufinalisti turnira su Rusija i Portugal, a "bratska zemlja" je u četvrtfinalu izbacila domaćina sa 2:0.

Podsetimo, naša selekcija je takođe eliminisana u istoj fazi sa 3:1 od Kazahstana koji u svom polufinalnom "košu" čeka Špance.

Dakle Rusija i Portugal, odnosno Kazahstan i Španija, boriće se za veliko finale.

BONUS VIDEO: Igrači Partizana slave sa pobunjenicima