Novi poraz Partizana! Letonska Liepaja zabrinula navijače i Đukića! (VIDEO)
Fudbaleri Partizana na zimskim pripremama, Foto: Beta/Branislav Božić

KONTROLNI MEČ

Ovo je treći kontrolni meč crno-belih, a imaju po jedan poraz (Liberec), remi (Gornik) i pobedu (Teplice)

U pretposlednjoj pripremnoj utakmici tokom boravka na Kipru, Partizan je doživeo i drugi poraz. Crno-beli su u rezervnom sastavu poraženi od letonske Liepaje sa 1:0, iako su Letonci kasnili na ovaj meč pošto su prethodno - otišli na drugi teren.

Đukićevi momci su izašli u sastavu:

Jovičić - Cucin, Marković, Nemanja (G) Miletić, Antonov - Jevtović, Radin, Vakulko, Suma - Ožegović, Đ. Jovanović.

A na klupi su se našli još: Trnić, Ilić, Đerlek, Bošnjak, S. Jovanović, Đilas. Partizan je tokom prvog poluvremena imao inicijativu, ali je ona bila jalova, bez prave završnice, pa je mreža rivala ostala netaknuta.

Igrao se 38. minut meča, prva prava prilika na ovoj utakmici za Liepaju, a onda i lep pogodak volej udarcem sa ivice kaznenog prostora - 0:1.

Ovo je bio četvrti kontrolni meč crno-belih, a imaju po dva poraza (Liepaja i Liberec), remi (Gornik) i pobedu (Teplice)

BONUS VIDEO: Navijači sa Juga pevaju: S Kimijem selfi